Kimse vazgeçilmez değildir.

Tümü
0 Ürün bulundu

Grandstream GRP 2613

4
4 Değerlendirme Mağaza Ürün Kodu: #Otekno-753
alt

Grandstream GRP 2613

Grandstream GRP 2613

1.932,38₺ 3.398,16₺35%indirimli
Stok Miktarı: 100
Alıcı Öder
En geç 5 gün içinde kargoda
14 gün içerisinde iade garantisi

Grandstream GRP 2613

  • Grandstream GRP2613, 3 hatlı taşıyıcı sınıfı bir IP telefonudur. Kolay yönetim ve uygulama için sıfır dokunuşlu provizyon ile tasarlanmıştır. Bu cihaz, yoğun masaüstü çalışanlarının ihtiyaçları için üretilmiştir ve işletmeler, servis sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar tarafından kolayca uygulaması için tasarlanan GRP2613, kullanımı kolay bir ses platformu sunuyor.
  • Grandstream GRP2613, toplu uygulama ve kolay yönetim için sıfır dokunuşlu provizyon ile tasarlanmış güçlü 3 hatlı taşıyıcı sınıfı IP telefon. Masaüstü çalışanlarının ihtiyaçları için üretildi ve işletmeler, servis sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar tarafından kolayca dağıtılması için tasarlanan GRP2613, kullanımı kolay ve kullanımı kolay bir ses uç noktası sunuyor.

Grandstream GRP2613, şık bir tasarıma ve 24 sanal çok amaçlı anahtar (VPK), çift Gigabit bağlantı noktaları, logoyu kolayca kişiselleştirmek için değiştirilebilir yüz plakalarına sahip renkli bir LCD ve daha fazlasını içeren yeni nesil özellikler grubuna sahiptir. Güvenli önyükleme, çift ürün yazılımı görüntüleri ve şifreli veri depolama gibi kurumsal düzeyde güvenlik sağlamak için taşıyıcı düzeyinde güvenlik özellikleri içerir. Bulut sağlama ve merkezi yönetim için GRP2613, Grandstream uç noktalarının dağıtımlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arabirim sağlayan Grandstream’in Aygıt Yönetim Sistemi (GDMS) tarafından desteklenmektedir.

Özellikler

*3 SIP hesabına ve 6 çok amaçlı hat anahtarına kadar destekler
*Kolay logo özelleştirmesi için değiştirilebilir yüz plakaları
*Çift anahtarlamalı otomatik algılamalı 10/100/1000 Mbps
*Entegre PoE’li Gigabit ethernet portları
*Geniş bantlı kodekler G.722 ve Opus dahil olmak üzere tüm ana kodekler için HD ses desteği 24 dijital BLF tuşu
*Güvenli önyükleme, çift ürün yazılımı görüntüleri ve şifreli veri depolama dahil kurumsal düzeyde koruma


 

3-9 ay arası taksit seçenekleri mevcuttur.
Kategoriler