Kimse vazgeçilmez değildir.

Tümü
0 Ürün bulundu

Maalesef Ürün Bulunamadı

Ana Kucağı

Puset, çocuğunuzu rahat ve güvenli bir yerde tutmak için evde kullanabileceğiniz bir üründür. Birçok ev tipi anne kucağında dalgalanan özelliklere sahiptir. Sitenizde her zaman isteyeceğiniz bir araçtır. Taşıma kulpu aynı zamanda çocuğunuzu evin içinde ve dışında güvenle taşımanızı sağlar.

Bebeği elinizde veya kucağınızda taşımanız için bir çanta görevi gören ev yatağı bir yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Yüzer taşıyıcı, siz ve bebeğiniz için eğlenceli oyunların kapısını açarak bebeğin uyumasını kolaylaştırır. Karavan modelleri elektrikli (otomatik dönüş) ve manuel olarak ayrılmıştır.

Otomatik salıncak modelleri, çocuğunuzun uyuması için size daha fazla seçenek sunarken, çocuğunuzu istediğiniz zaman kontrol edebilmenizi sağlar. Belirli bir hızda aşağı yukarı, sağa sola hareket eden otomatik sallanan bebek salıncağı, bebeğin rahat uyumasını sağladığı gibi zamandan da büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlar. Anneler iş yaparken çocuklarının güvenliğini ve esenliğini izleyebilirler. Ayrıca bu modellerde birçok rahatlatıcı ninni mevcuttur. Bu, çocuğunuzun kendini iyi hissetmesini sağlar.

Ana kucağında dikkat edilmesi gereken unsurlar nelerdir?

Çocukların büyüme yapısına uygun olarak üretilen bakım düğmeleri sırtının ayarlanabilir özelliği sayesinde çocukların sağlıklı büyümesini sağlar. Doğumdan sonra birkaç ay boyunca sürekli egzersiz yapan bebeklerin ve annelerinin düşmemek için kollarını etrafında tutmak zorunda oldukları bir diğer özellik de emniyet kemeridir. Özellikle çocukların ayaklarını sırtlarına koyduğu alanlarda ekstra yastıklar çocuğu daha rahat ettirir.

Seçimi en kolay olan modelleri seçerken anne babaların taşıma çantalarında daha rahat kullanmalarına izin verin. Arka koltukta emniyet kemeri ile takılarak arabada kullanılabilir. Tüm bu özellikleriyle yüzen bebek modelleri anne babaların vazgeçilmezi oluyor.

Kategoriler